درباره حساب کتاب

مرکز کسب و کار حساب کتاب” در سال 1395 (2016 میلادی) با تیمی از متخصصین ماهر و مجرب، با هدف با ارائه خدمات تخصصی مانند مشاوره، برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت پروژه، آموزش و توسعه کارکنان و امور مالیاتی و بازرگانی به کارفرماها و مدیران کسب و کارها فعالیت خود را آغاز نمود.
برند تجاری ” حساب کتاب ” با استفاده از دانش و تجربه خود توانسته است در زمینه‌های مختلف و متعددی نظیر مدیریت و راه‌اندازی کسب و کار، اخذ مجوزها ثبت برند و ثبت شرکت، امور مالیاتی، منابع انسانی و امور اداری و امور اتباع خارجی و امور بازرگانی و تبلیغات و مدیریت فضای مجازی – بر اساس مشاوره، آموزش و عملیات اجرایی – به موفقیت‌های بسیاری رسیده و رضایت مشتریان خود را جلب کند.
“حساب و کتاب” این افتخار را دارد که با بیش از ۷ سال فعالیت در سطح کل کشور، به مشتریان خود خدماتی مطمئن و با کیفیت ارائه می‌داده و در مسیر کارآفرینی و کسب و کار در کنار شما عزیزان باشد.

واحدهای تخصصی:

  • امور ثبتی و مجوزها
  • مدیریت منابع انسانی و امور اداری
  • بازرگانی.
  • امور مالیاتی
  • مدیریت و راه اندازی کسب و کار
  • امور مربوط به اتباع خارجی
  • طراحی وب سایت و امور فضای مجازی
لوگو حساب کتاب

این شرکت با داشتن تیمی مجرب و متخصص، به مشتریان خود ارائه خدماتی با کیفیت بالا و با رویکردی حرفه‌ای ارائه می‌دهد. با توجه به روش‌های نوین و ابزارهای پیشرفته مورد استفاده در این شرکت، مشتریان می‌توانند با اعتماد به نفس به رشد و توسعه کسب و کار خود بپردازند و نگرانی‌های مدیریتی را به عهده حساب کتاب بگذارند..

IMG_1836 11

حامد مصطفایی

مدیرعامل مجموعه

تلفن: 09129235318

info@hesabketabco.com

دلایل انتخاب ما

شرکت ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مدیریت کسب و کار، با هدف کمک به مشتریان برای بهبود کسب و کارهایشان و افزایش بازدهی آنها تأسیس شده است. با تیمی از متخصصین ماهر و مجرب، ما با ارائه خدماتی مانند مشاوره، برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت پروژه، آموزش و توسعه کارکنان و مدیریت مالی، به کارفرماها و مدیران کسب و کار کمک می کنیم تا به رویاهایشان برسند. ما بر این باوریم که همکاری با ما بهترین تأثیر را بر روی موفقیت کسب و کار شما خواهد گذاشت.

اطلاعات تماس

قم (دفتر مرکزی)

خیابان صدوقی – نبش خیابان قائم پلاک 24 واحد 2

همدان

خیابان بوعلی – ساختمان پزشکان آریا – طبقه سوم

یزد

خیابان امام، روبه‌روی تالار شرف‌الدین علی، جنب شرکت گردشگری فراسوی اوج

02531325

روزهای کاری از 8 صبح تا 2 عصر